Skip to main content

Misja, cele i zadania


To jak inni nas postrzegają, zależy tylko i wyłacznie od nas samych....

To czym jesteśmy...

sTrader to społeczność inwestorów, portal oraz forum zawierające mnóstwo użytecznej i nietuzinkowej wiedzy na temat gridu, hedgingu, skalpingu oraz innych form inwestycji, a w tym m.in. day-tradingu. sTrader grubą kreską oddziela nieuczciwe praktyki przemycane pod płaszczykiem profesjonalizmu, od tych które pozwalają z wysokim prawdopodobieństwem stale i regularnie generować profit. W sTrader propagujemy tylko świadomy i sukcesywny trading. Uczymy się wszyscy nawzajem jak rozwijać niezbędne umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Naciskamy na stawianie sobie racjonalnych celów. Pokazujemy w jaki sposób zbudować mapę sukcesu i jak dobierać niezbędne narzędzia.

Czytając ten portal oraz biorąc udział w dyskusjach na forum, możesz dowiedzieć się wiele rzeczy o których nigdzie nie usłyszysz. Jako społeczność jesteśmy wyjątkowi, oryginalni i zdeterminowani. Wiemy czego chcemy i do czego dążymy. Jeżeli chcesz iść przed siebie z podniesioną głową i więcej nie oglądać się na innych to przyłącz się do nas na forum oraz grupie fejsbokowej. Nie obiecujemy od razu sukcesu, ale gwarantujemy, że droga którą obierzesz będzie prawdziwa i rzeczywista, a co najważniejsze - twoja własna!

Jeżeli tylko polecisz nas innym, to przyczynisz się do podniesienia świadomości wśród inwestorów na rynku Forex. Chcemy mieć realny wpływ na jakość tradingu w Polsce i przywrócić z powrotem świetność naszej profesji w świetle negatywnych opinii oraz niezrozumiałych statystyk. Pamiętaj, że to jak nas postrzegają inni a zwłaszcza urzędnicy zależy od nas samych......